Kategoriler
Ürün Tanıtımları

Stoklarımıza Bu hafta eklenen Oyuncaklar

Bu hafta eğitici oyuncaklar kategorisine eklenen ürünlerimizden sadece 4 tanesini sizlerle paylaşıyoruz! Yeni gelen tüm ürünleri görmek için -> http://www.oyuncakyum.com/yumurcak-dunyas-yeni-urunleri

 

arabali-tezgahli-50-parca-tamir-seti-matkapli-sok-tak-egitici-oyuncak emoje-minik-yuzler-faaliyet-kitabi-1-cikartmali-egitici-ogretici-kitap emoje-minik-yuzler-faaliyet-kitabi-2-cikartmali-egitici-ogretici-kitap emoje-minik-yuzler-faaliyet-kitabi-cikartmali-egitici-ogretici-kitap-8-adet

Kategoriler
Genel

Ankara Butik Pasta Kursu

Ankara’da yaşayıp mutfağa ilgisi olanlar ,”pasta, tatlı yapmak bir harika dostum”,  sevdiklerime pastamı, tatlımı kendi ellerimle yapmak istiyorum ben” diyenler için  kaçırılmayacak bir fırsat . Her işin kursu olur da pastanın, tatlının olmaz mı? Elbette olur. Vaktinizi keyif alacağınız bir kursta değerlendirip, yeni tarifler öğreneceğiniz, işin püf noktalarını öğrenip mutfaktaki vaktinizin sonunda harika pastalar, tatlılar yapmak için ustamız Emel Soydaş’ın kursuna katılmanız yeterli. İnternet sitemizi ziyaret edin ve Ankara Butik Pasta Kursu’na katılın, sonra her şey çok tatlı olacak.

Kendinize bir iyilik yapın ve harika tatlılar, pastalar yapmak için bir kursa katılın. Emeklerinizin karşılığında hayal kırıklığı yerine harika işler ortaya çıkarmak sizinde hakkınız. Özel günlerinizde sevdiklerinize kendi ellerinizle hazırladıklarınızı ikram edin, böylelikle sizin için ne kadar kıymetli olduklarını bir kez daha fark ettirin. Vakit kaybetmeden Ankara Butik Pasta Kursu’na başvurun. Berry Cookies Emel Soydaş’la pasta yapmanın ne kadar keyifli olduğunu, işi bilen bir ustayla içinizdeki pasta ustasını dışarı çıkarın, neler yapabileceğinizi görün.

Kategoriler
Genel

Bir Blogger Anne’nin Sitesi

Çocuk sahibi olduktan sonra hayata tekrar adapte olmakta zorlanan genç anneler hala çoğunlukta. Kendilerinde ve hayatlarında yaşanan değişiklik bazen alışılması zor bir hal alabiliyor.Bu durumda genç annelerin en büyük yardımcısı kendileri gibi çocuk sahibi olan anneler.Deneyimlerini paylaşıp hayata dair birbirlerine destek oluyorlar.Annesinin Prensi blog sayfası tam da bu duruma çareler öneren adres.Hamilelik sürecinde ve sonrasında cilt bakımınız ve vücudunuzdaki değişiklikler karşısında neler yapabileceğiniz bir sorun olabilir.Daha önce aynı yoldan geçmiş birinin deneyimleri size yardımcı olabilir.O halde Annesinin Prensi’ni ziyaret edin ve çocuğunuz hayatınıza katıldıktan sonra kendinizi ihmal etmeyin.

Hayatınızın yeni neşesi çocuğunuzun her anı sizin için özel. Fakat bazı anlar varki yıllar geçse de unutulmayacak, çocuğunuzun hayata dair ilk anıları olacak. Çocuk mevlidi, ilk doğum günü bunlardan yalnızca ikisi. Sevdiklerinizle paylaşacağınız bu özel günde misafirlerinize sizi ve çocuğunuzu hatırlatacak küçük hediyeler hazırlasanız  hiç fena olmaz. Blogger Anne Annesinin Prensi yazarı da aynı yollardan geçmişti belki orada  işinize yarar bir şeyler bulabilirsiniz.Denemekte fayda var.

Kategoriler
Genel

Kişiye Özel Hediyeler

Kişiye özel hediyeler satın almak istiyorsanız isme özel tasarım websitesini ziyaret etmelisiniz. Birbirinden güzel hediye çeşitlerini görmek için kişiye özel hediyeler sayfasını ziyaret edin.

Kategoriler
Genel Ürün Tanıtımları

Karakter Kurabiyleri Sipariş Ver

Marka karakterlerin kurabiyeleri minikler için üretiliyor. Şeker Tatlar’ın enfes karakter resimli kurabiyelerinden denediniz mi?

Şeker Tatlar Butik Kurabiye Çocuklarınızın sevdiği karakterlerin kurabiyelerini yapıyor. Moonster high kurabiyesi , cars kurabiyesi , şimşek mcqueen kurabiyeleri.

5yaşmo1 simsekb31

 

Sizde bu butik kurabiye çeşitlerinden sipariş vermek istiyorsanız Şeker Tatlar Butik Kurabiye ile iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler
Ürün Tanıtımları

Tsubasa Futbol Kalesi

Kaptan Tsubasa’nın oyuncakları oyuncakyum ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor.

Tsubasa futbol kalesi oyuncağı oyuncakyum’da!

Çocuklarınızın severek oynayacağı bu oyuncak. Onların futbola olan ilgilerini daha çok arttıracaktır.

 

Kategoriler
Ürün Videoları

Angry Birds Aksiyon Oyunu Ürün Videosu

Kategoriler
Genel Ürün Tanıtımları

Birlik Oyuncak Türkçe Konuşan İnteraktif İnsan Vücudu

İnsan vücudu, fiziksel ve kimyasal yapılardan oluşan bir sistemler bütünüdür. Vücut, insan sağlığının maddesel parçasıdır; insan varlığının korunması ve soyun sürekliliği için birbiriyle uyumlu bir biçimde çalışan öğelerden oluşmuştur.Bu öğeleri çocuklarımızın tanıması için bu ürün üretilmiştir.

Çocuk yetişkin kısaca her evde olması gereken eğitici bir üründür.

İnsan vücudu baz alınarak üretilmiş olan bu üründe insanın organları bu iskelet üzerinde renkli bir şekilde gösterilmiştir.Bu organların üzerine bastırdığımızda organın ismi ve görevi anlatılmaktadır.

İsterseniz ürün maketinin altındaki butonlarda belirtilen organlara bastığınızda organ tanıtılmaktadır.

Her organ hakkında aşağıdaki tuşlara basıldığında bilgi verilmektedir.

Organın Boyutu,

Organın Lokasyonu,

Organın Vücuttaki Sistemi,

Organın Vücuttaki Fonksiyonu,

Organın Nasıl Çaşıştığı,

Organın Sağlıklı Kalması için Yapılması Gerekenler,

Organ Hakkındaki İlginç Bilgiler,

Organ Hakkında Test,

1000 den fazla soru ile iskelet sizi test eder.Bir soru sorar ve yanlış veya doğru olduğuna dair butona basmanızı ister.

İnsan Vücudundaki en önemli 10 organ hakkında ilginç bilgiler

Beyin

Akciğerler

Karaciğer

Mide

Kalınbağırsak

İncebağırsak

Kemikler

Kalp

Böbrekler

İdrar Kesesi

Ürün Boyutu: Uzunluk 33 cm dir.

http://www.oyuncakyum.com/1632-2917/birlik-insan-vucudu.jpg

http://www.oyuncakyum.com/1632-2918/birlik-insan-vucudu.jpg

Kategoriler
Ürün Videoları

Bakugan Disk Atar Ürün Videosu

Kategoriler
Ürün Videoları

Air Hogs Vectron Vave Ürün Videosu